Grupa ósma

FORUM NAJLEPSZEJ GRUPY CZYLI ÓSEMKI :)


#1 2008-08-12 18:02:37

wiewior

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 20
Punktów :   

Członkowie

Tu niech każdy napisze coś o sobie żeby sie lepiej poznać

to może ja zaczne

Mam na imię Miłosz jestem z Starej Wsi 15 km od Bielska. Mam 18 lat i chodze do 3 klasy technikum nr.9 w Bielsku Białej na profil informatyczny. Interesuje sie informatyka głownie serwis i składanie komputera oraz pisanie stron internetowych, animacji flash i robienie sieci kompputerowych uprawiam różnego rodzaju sporty takie jak siatkówka, piłka nożna, wspinaczka, ping pong, bilard, snowboard, pływanie, jazda na rowerze, poprostu wszystko lubię także wypady z przyjaciółmi w góry lub nad wodę

Offline

 

#2 2008-08-12 21:23:06

EwCia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 8
Punktów :   

Re: Członkowie

Oj Miłosz ale się rozpisałeś:)
Jestem Ewa, lat 19. Też mieszkam w Starej Wsi. Gram w zespole religijnym o nazwie "Magnificat" Od października zaczynam studiować germanistykę w Krakowie. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi ( którzy pewnie się tu też wpiszą ) a zwłaszcza oglądać z nimi mecze siatkówki:) Warto podkreślić, że mam manie do gubienia wszystkiego co wpadnie mi w ręce:) To by było na tyle;)
... W sumie też się rozpisałam....:-)

Offline

 

#3 2008-08-12 22:15:04

sjoneczko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 5
Punktów :   

Re: Członkowie

A to ja... Wasz przewodnik
Już tutaj dołączyłem! 3cia pozycja nie jest taka zła... jeszcze zmieściłem się na pudle

Pozdrowienia i buziolki dla wszystkich, którzy tutaj będą zaglądać!!!

Offline

 

#4 2008-08-14 09:08:44

kubik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Członkowie

hello!
Melduje się na forum
Co i mnie? W lipcu skończyłem studia trochę odpocząłem i zaczynam szukac pracy. Poza tym to jestem gitarzystą w zespole kroki, robię trochę zdjęc,
kocham góry lasy i świeże powietrze, jeżdżę rowerem, w sumie długo by wymieniac.
Jeśli to ważne to mam 24 lata a studiowałem architekturę.
pozdro Misiaki

p.s. no i nazywam się Kuba

Ostatnio edytowany przez kubik (2008-08-14 10:05:25)

Offline

 

#5 2008-08-14 14:42:41

BarKa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 10
Punktów :   

Re: Członkowie

To ja też już jestem... jestem... jestem Basia, Baśka, Barbara (jak kto woli:) No i to m.in. ze mną Ewka ogląda mecze siatkówki, ale pograć bardzo amatorsko też lubię... biegam sobie też czasami po mojej wspaniałej Starej Wsi. Mam 19 lat i zaczynam studiować fizjoterapie w BB (także w przyszłym roku chętnie poczynię na Waszych stópkach praktyki:P).

pozdrawiam wszystkich:)

Offline

 

#6 2008-08-14 17:57:03

wojtashow

Nowy użytkownik

9763543
Skąd: Stare Bielsko ;]
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Członkowie

Witam mam na imie Wojciech.. lubie grac w siate, moja pasja to bieganie za sarnami po polach, oraz kopanie dluzszych tuneli niz krety. poza tym poki co ucze sie - maturka w tym roku , a co potem? pewnie dalej bede szedl w kierunku techniki czyli po technikum przychodzi czas na studia techniczne. Mam jeszcze szereg innych zainteresowan takich jak na przykład rzucanie w sasiadke kablami wysokiego napiecia... ale nie lubie zanudzac ludzi, wiec moze tyle o mnie;]

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-08-14 23:17:25

Bienchen

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Członkowie

Witam wszystkich
Mam na imię Sabina i właściwie to jestem tu nielegalnie, ponieważ niestety nie jestem oficjalnym członkiem Waszej grupy ( a szkoda)  ale myślę, ze jak sie uda, to w przyszłym roku to się zmieni... Ale nie żałuję, że w tym roku przez jakąś połowę drogi mogłam pielgrzymować razem z Wami...
Mam 20 lat, uczę się w studium projektowania i reklamy w BB, lubię śpiewać, rysować i robić zdjęcia (całkowicie amatorsko;))
Pozdrawiam gorąco i dziękuję, tym, którzy pomogli mi na początku wkomponować się choć trochę w Waszą grupę..

Offline

 

#8 2008-08-15 13:38:05

Sylwia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Członkowie

Witam Was

Jestem Sylwia, mieszkam w mojej kochanej Starej Wsi Zasilam liczne tu już grono kibiców siatkówki. Lubię sobie też czasami pograć (choć jest coraz mniej okazji). Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi, spacerki (również po górach). Studiuję zarządzanie i marketing w BB. Od października zaczynam 3 rok. Mam 21 lat.

"Prawa nóżka, lewa nóżka, prosto z serca "

Offline

 

#9 2008-08-15 19:47:07

Kasia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Członkowie

Hey, Ja też się przedstawię a co! Tyle że gdybym chciała napisać wszystko co chce o sobie to nie starczyłoby miejsca na całej tej stronie.... Taka już ze mnie gadułka;))) Wobec czego postaram się być wyjątkowo treściwa;)))
Kasia, lat 19, blondynka... chyba większość ludzi mnie kojarzy bo starałam się poznać tę większość na pielgrzymce:)
Od moich dziewiętnastu już wiosenek  mieszkam w małych Bierach... Uwielbiam pływanie, kocham góry, no i zaczynam pierwszy rok na stomie w Krakowie;)
Za bardzo się rozpisuję jak zwykle...
Pozdrowienia dla całej szlachty i nie tylko
Jak zawsze rozszczebiotana...
Buziaki ))

Offline

 

#10 2008-08-17 12:26:41

daga

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 6
Punktów :   

Re: Członkowie

Cześć! Dopisuję się do powiększającego się grona z "ósemki". 
Nazywam się Dagmara, mieszkam /jak wiele osób z tego forum/ w Starej Wsi, chodzę to Ekonoma <klasa maturalna>...   Trenuję strzelectwo sportowe, razem z Ewką i Basią kibicujemy naszym siatkarzom, BarKa napisała: "biegam sobie też czasami po mojej wspaniałej Starej Wsi" - razem ze mną ;D a poza tym uwielbiam chodzić po górach. To raczej tyle
Pozdrawiam

Offline

 

#11 2008-08-17 14:22:05

wiewior

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-12
Posty: 20
Punktów :   

Re: Członkowie

daga napisał:

Trenuję strzelectwo sportowe

myślę że warto dodac że Daga ma w kieszeni misrzostwo polski juniorek młodszych

Offline

 

#12 2008-09-07 20:33:15

Ewi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Członkowie

szazzaaaam  bjutis!
Wasza Ewi się kłania ;o) mieszkam w Wilamowicach, mam 17 lat ale ciii.... gram na flecie w zespole Magnificat, w orkiestrze.. kocham muzykę. Uwielbiam fotografować choć teraz juz nie mam czym ;p, malować na swojej ścianie w pokoju słuchac muzyki filmowej, Ani Dąbrowskiej i brzmień z lat 60 ,70 ,80...
ogólnie, choć raczej tego nie widać kieruje nowy wymiar specyficznej melancholii nad którą nie mam kontroli ale ni ma na to bata
poza tym to czymojmy sie razem bo my jesteśmy szwarne dziołchy i tak czaa czymać!
buzi


__________________________________
'-Dlaczego mam zatem słuchać serca?
-Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi,
nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli[...] '

Offline

 

#13 2008-09-09 19:38:17

Monika2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Członkowie

Czesc! nazywam sie Monika.
Chodzilam z Daga do jednej klasy w Ekonomie;*
Mam 19 lat.
Moje zainteresowania to sport - siatkowka, pilka nozna,  reczna.
Wolny czas lubie spedzac w gronie moich najblizszych:)

Goraco pozdrawiam wszystkich pielgrzymujacych:*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hooligansmt2.pun.pl www.fifka.pun.pl www.teamdoom.pun.pl www.redtube.pun.pl www.gangmw.pun.pl